Relax

Dobre samopoczucie, wewnętrzny spokój i odprężenie są konieczne do utrzymania zdrowia i sprawności fizycznej. Mając to na uwadze, proponuję swoim Klientom różnorodne masaże będące doskonałym uzupełnieniem treningów, fizjoterapii czy rehabilitacji. Są jedną z najstarszych i najskuteczniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych metod uzdrawiania, dlatego stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć relaksu i ukojenia.

Strzałka w dół

Masaż kokosowy

Masaż kokosowy - dzięki aromatycznemu zapachowi relaksuje i wycisza. Przynosi ukojenie suchej i wrażliwej skórze. Nawilża i odżywia ciało oraz poprawia jego wygląd i elastyczność. Wykonywany przy użyciu masła kokosowego, które bogate jest w witaminy A, E i F, dzięki czemu pielęgnuje i koi.

Zegar 60 min 100 zł

Masaż antystresowy

przeznaczony dla wszystkich osób, które potrzebują spokoju i wypoczynku. Wspomaga leczenie depresji i nerwic. Pozwala pozbyć się napięcia wynikającego z szybkiego i stresującego tempa życia. Masaż antystresowy uwalnia od negatywnych myśli i odblokowuje pozytywną energię.

Zegar 60 min 100 zł