Sport

Dobre samopoczucie, wewnętrzny spokój i odprężenie są konieczne do utrzymania zdrowia i sprawności fizycznej. Mając to na uwadze, proponuję swoim Klientom różnorodne masaże będące doskonałym uzupełnieniem treningów, fizjoterapii czy rehabilitacji. Są jedną z najstarszych i najskuteczniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych metod uzdrawiania, dlatego stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć relaksu i ukojenia.

Strzałka w dół

Medyczny trening personalny

Najbardziej efektywny trening personalny to połączenie sportu, rehabilitacji i coachingu. Dedykowany jest osobom pragnącym ćwiczyć pod okiem profesjonalisty. Spotkania przeznaczone są zarówno dla Klientów dopiero rozpoczynających systematyczne uprawianie sportu, jak i już trenujących. Swoim podopiecznym gwarantuję kompleksową opiekę poprzedzoną zweryfikowaniem poziomu sprawności fizycznej, co umożliwia wyznaczenie celów treningowych oraz dobranie odpowiednich ćwiczeń.

Podczas każdego treningu monitoruję postępy, rozwój fizyczny i motywuję do dalszej pracy. Jednocześnie doradzam, jaki sposób odżywiania będzie najkorzystniejszy dla prawidłowego rozwoju Klienta. Rozpoczynając trening personalny w Kinesis, klient ma pewność, że program treningowy będzie indywidualnie dobrany do jego potrzeb, bezpieczny dla zdrowia i skuteczny.

Trening grupowy
(maksymalnie 5 osób)

Trening grupowy przeznaczony jest dla Klientów, którzy nie lubią ćwiczyć w pojedynkę, potrzebują mobilizacji lub chcą uprawiać sport ze swoim partnerem czy bliskimi. Prowadząc tego rodzaju zajęcia uwzględniam potrzeby i wymagania każdego z ćwiczących, jednocześnie wypracowując kompromis, by każdy Uczestnik czuł się komfortowo.

Grupy zajęciowe nie przekraczają 5 osób, dzięki czemu każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Wskazówki związane z żywieniem, różnorodność treningów i dobra atmosfera sprawiają, że zajęcia satysfakcjonują Uczestników oraz pozytywnie wpływają na ich rozwój fizyczny i samopoczucie.