web designer - mainet.pl

Copyrights © 2022 centrum rehabilitacji kinesis - all rights reserved

Telefon & Email

  Pn - Pt : 8:00 - 20:00  

Godziny otwarcia:

  Sb : 8:00 - 13:00  

Znajdziesz nas w:

Obserwuj nas na:

skontaktuj się z nami

Imię
Nazwisko
Numer telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
polityka prywatnoci
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem oraz Polityką Prywatności
dla celów świadczonych usług przez Centrum Rehabilitacji Kinesis
wyślij wiadomość
wyślij wiadomość
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

o centrum kinesis

Centrum Rehabilitacji Kinesis powstało z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. Naszą misją jest efektywne poszukiwanie źródeł problemów naszych pacjentów oraz ukierunkowanie na zachowania prozdrowotne, które będą skuteczną drogą dla organizmu do uruchamiania naturalnych procesów samoregeneracji. Aby sprostać nowym wyzwaniom z jakimi styka się fizjoterapia, nasi specjaliści stawiają na fizjoprofilaktykę, najnowocześniejszy sprzęt fizykoterapeutyczny czy też innowacyjne rozwiązania w regeneracji powysiłkowej, jak Indiba Aero Flow czy tlenoterapia.

 

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającym się metodom, nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów oferuje pacjentom całą gamę terapii indywidualnych, w tym także dla kobiet w ciąży i dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł w naszej klinice coś, co przyczyni się do poprawy zdrowia, kondycji i samopoczucia. Nasi masażyści pomogą zniwelować wszelkie napięcia w ciele, odnaleźć chwilę relaksu i zredukować stres. Dzięki szerokiej ofercie masaży, każdy odnajdzie coś dla siebie.

 

Aby dopełnić całościową troskę o organizm, proponujemy także konsultacje dietetyczne i stworzone indywidualnie, zbilansowane diety.

 

„ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, ALE BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM” – warto pamiętać o słowach, które powiedział Arthur Schopenhauer i nie zostawiać na później tego, co możesz zrobić dla siebie już dzisiaj.

kinesis w liczbach

wykwalifikowanych specjalistów

zaangażowania

kadry

0

%

zadowolonych

klientów

0

%

0

różnych terapii,

zabiegów i badań

0

umów wizytę do specjalisty

Centrum Rehabilitacji