Kinesis – Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Radzyminie

Indiba Beauty

INDIBA BEAUTY - zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry

Stworzyliśmy dla Was serię zabiegów upiększających z serii Indiba Beauty. Jest to idealna alternatywa dla drogich zabiegów kosmetologicznych, a efekt dokładnie ten sam, czyli zdrowa, jędrna skóra twarzy i ciała.

Indiba Activ to rewolucyjne urządzenie, które znajduje zastosowanie w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, uroginekologicznej a także w fizjoestetyce, czyli dziedzinie zajmującej się poprawą jakości i wyglądu skóry twarzy i ciała.

Co sprawia, że nasza skóra wygląda świeżo, jest rozjaśniona i napięta? Odpowiedzialne są za to dwa podstawowe białka strukturalne budujące skórę: kolagen i elastyna. Z wiekiem ilość kolagenu i elastyny w skórze znacząco spada, przez co skóra traci swą sprężystość i jędrność. Aby zatrzymać ten proces, powinniśmy stymulować skórę do produkcji tych białek. Rozwiązanie jakie proponujemy to zabiegi z Indibą Activ z serii Indiba Beauty, którą stworzyliśmy z myślą o osobach dbających o swój piękny i estetyczny wygląd. Proponujemy naszym pacjentom serię zabiegów podczas których stymulujemy proliferację komórek macierzystych, hamujemy odkładanie się tłuszczu i stymulujemy chondrocyty, czyli komórki uczestniczące w tworzeniu chrząstki.

masaż twarzy

Wyjątkowość terapii z Indibą polega na tym, że urządzenie to daje możliwość utrzymania stałej częstotliwości prądu na poziomie 448 kHz. Dodatkowo urządzenie Indiba Activ wykorzystuje opatentowany System Proionic, który, dzięki szeregowi procesów działających na komórki przyśpiesza procesy regeneracyjne. Działając na tkanki z wysoką temperaturą bardzo mocno generuje się produkcja kolagenu.

Namnażając kolagen i elastynę, przebudowujemy skórę, co działa zbawiennie na: wszelkie rany pooperacyjne, blizny, zmiany potrądzikowe, ujędrnianie, gęstość i napięcie skóry. Ma to zbawienny wpływ na zwiotczałą skórę, zmarszczki, cellulit, rozstępy czy przebarwienia.