Kinesis – Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Radzyminie

Trening z fizjoterapeutą

Trening z fizjoterapeutą

Centrum Rehabilitacji Kinesis świadczy profesjonalne usługi treningów z fizjoterapeutą. Jest to propozycja zarówno dla sportowców, którzy zmagają się z urazami i kontuzjami, dla osób wracających do sprawności po wypadkach lub po długotrwałej rehabilitacji, a także dla tych którzy chcą po prostu utrzymać swoje ciało w doskonałej kondycji. Sprawdź jakie usługi w zakresie pracy z fizjoterapeutą są dostępne w naszym Centrum:

  • Trening medyczny – są to ćwiczenia fizyczne wykonywane pod nadzorem doświadczonego terapeuty. Szybko poprawiają funkcjonowanie układu ruchu, a także przynoszą znakomitą poprawę samopoczucia. Wskazany jest nie tylko dla osób, które zmagają się z urazami i kontuzjami, ale również podczas korekty wad postawy.
  • Trening siłowy – dzięki niemu można zwiększyć siłę, a także łatwiej utrzymać prawidłową wagę. Polega on na poddawaniu organizmu obciążeniom fizycznym, których intensywność dobierana jest indywidualnie do danego pacjenta, a następnie stopniowo zwiększana.
  • Trening funkcjonalny – wskazany dla osób, które wracają do pełnej sprawności po urazach, operacjach, złamaniach i innych. Obejmuje treningi z użyciem piłek do ćwiczeń, taśm do rozciągania, hantli, stepów. Obciążenia, podobnie jak przy treningu siłowym, zwiększane są stopniowo. Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwają specjaliści.