Kinesis – Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Radzyminie

o centrum kinesis

Centrum Rehabilitacji Kinesis powstało z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. Naszą misją jest efektywne poszukiwanie źródeł problemów naszych pacjentów oraz ukierunkowanie na zachowania prozdrowotne, które będą skuteczną drogą dla organizmu do uruchamiania naturalnych procesów samoregeneracji. Aby sprostać nowym wyzwaniom z jakimi styka się fizjoterapia, nasi specjaliści stawiają na fizjoprofilaktykę, najnowocześniejszy sprzęt fizykoterapeutyczny czy też innowacyjne rozwiązania w regeneracji powysiłkowej, jak Indiba Aero Flow czy tlenoterapia.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającym się metodom, nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów oferuje pacjentom całą gamę terapii indywidualnych, w tym także dla kobiet w ciąży i dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł w naszej klinice coś, co przyczyni się do poprawy zdrowia, kondycji i samopoczucia. Nasi masażyści pomogą zniwelować wszelkie napięcia w ciele, odnaleźć chwilę relaksu i zredukować stres. Dzięki szerokiej ofercie masaży, każdy odnajdzie coś dla siebie.

Aby dopełnić całościową troskę o organizm, proponujemy także konsultacje dietetyczne i stworzone indywidualnie, zbilansowane diety.

„ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, ALE BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM” – warto pamiętać o słowach, które powiedział Arthur Schopenhauer i nie zostawiać na później tego, co możesz zrobić dla siebie już dzisiaj.

tlenoterapia

kinesis w liczbach

wykwalifikowanych
specjalistów

0

zaangażowania
kadry

0 %
0

terapii,
zabiegów i badań

0 %

zadowolonych
klientów