Kinesis – Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Radzyminie

Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

Centrum Rehabilitacji Kinesis w Radzyminie to profesjonalna placówka, która zajmuje się schorzeniami narządów ruchu oraz układu kostnego. Zajmujemy się zarówno konsultacjami, jak również diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką powyższych. Oprócz podstawowych usług, takich jak ortopedia, fizjoterapia, treningi pod okiem fizjoterapeuty, wykonujemy również dodatkowe skuteczne i atrakcyjne zabiegi. Są to między innymi:

  • Tlenoterapia – wykonywana jest w komorze hiperbarycznej, do której dostarczany jest czysty tlen pod trzykrotnie większym ciśnieniem niż atmosferyczne. Ten nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny zabieg w naturalny sposób zwiększa potencjał i skłonność do gojenia organizmu człowieka. Zalecana w przypadku zerwań i naderwań mięśni oraz więzadeł, trudno gojących się ran, oparzeń czy odleżyn.
  • Fizykoterapia – zabiegi z zakresu medycyny fizykalnej. W ich skład wchodzi wykorzystywanie energii promieniowania, prądu elektrycznego, pola magnetycznego bądź fal dźwiękowych. Skuteczna zarówno w leczeniu przewlekłych chorób, jak również w sytuacji rehabilitacji po urazach, a także operacjach. Wskazana w sytuacji bóli kręgosłupa, pourazowych zmian w kończynach, w leczeniu stanów zapalnych stawów, a także zaburzeń krążenia.
  • Indiba Beauty – są to zabiegi upiększające, które stanowią alternatywę dla bardzo drogich usług kosmetologicznych. Ich celem i efektem jest zdrowa oraz jędrna skóra, zarówno twarzy jak i całego ciała. Wykonujemy je z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, które powoduje namnażanie kolagenu i elastyny, kluczowych dla utrzymania pięknej i zdrowej skóry.
 

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem powyższych zabiegów. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o zapomnij o dolegliwościach bólowych!